Kalender Sinu mälestustega mööduvast aastast.

Miks mitte kinkida kalender lastelaste piltidega kallile vanaemale? Teine nutikas mõte on fotoraamat, kuhu saad lisaks piltidele mõned vahvad laused kirjutada.  Veebikauplus toodete seas on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid erimõõtudes. Tootevalik on suur, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul kampaaniahinnaga!

Kas Sina juba oled kuulnud, et fototapeet on taas populaarne? Sa võid printida fototapeediks foto oma perekonnast, koduloomast või autost. Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis võib-olla seinakleebised muudaksid toa stiilsemaks.  Samuti on valikus kleebised ka väikebussidele ja ka teistele esemetele, mida saab vajadusel ise kujundada.

Kui oled tudeng, siis on köitmine kindlasti Sulle tuttav teema. Pole vaja riskida oma lõputööga ning teosta köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Kas Sul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses! Tee uus visiitkaart – meie eksperdid on abik Sinule vajadusel oma ideedega- https://www.picturehappy.ee/.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on vahva viis, kuidas seinale iseloomu lisada. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Fotolõuend on täpselt nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *