Fotolõuend – uus trend!

Jäädvusta oma mälestused ning telli üks vahva kalender. Miks mitte valmistada kalender pere piltidega oma vanaisale? Kindlasti ka fotoraamat on armas meene – saaksid iga pildi juurde lisada tabav lause, et pilt ehedam oleks.  Meie tootevalikus on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid erimõõtudes. Kalendrivalik on üüratu, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul soodsamad!

Kas Sa juba oled kuulnud, et fototapeet on jälle populaarne? Miks mitte panna enda lemmik pilt seina peale, et seda iga hetk jumaldada? Kui aga arvad, et see pole Sinu jaoks, siis nt seinakleebised teevad seina stiilsemaks.  Samuti on valikus kleebised ka väikebussidele ja ka teist sorti asjadele, mida saab ka ise arendada.

Korralik bakalaureuse töö köitmine on viimne, kuid väga tähtis samm töö valmimisel. Parima hinnaga diplomitöö köitmine vaid meie e-poes! Kas Sul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses! Tee uus visiitkaart – meie eksperdid aitavad Sind vajadusel oma soovitustega.

 

Fotolõuend on ideaalne idee, kuidas toale iseloomu lisada. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, fotode printimine, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *