Kalender eriliste hetkedega mööduvast aastast.

Miks mitte anda kalender pere mälestustega oma emale? Ka fotoraamat on suurepärane meene – saaksid iga kauni hetke alla kirjutada armas lause, et mälestus meeldejäävam oleks.   Soeta enda jaoks valitud suuruses kalender kas seinale või lauale. Leiad kindlasti endale vajaliku!

Tõeline hitt on algaval aastal fototapeet!  Miks mitte kleepida enda lemmik pilt seina peale, et seda iga hetk imetleda? Seinakleebised on aga loomulik aksessuaar ühte tooni seinale. Muuhulgas on olemas kleebised ka väikebussidele ja ka muudele esemetele, mida saad ka ise kujundada.

Korralik bakalaureuse töö köitmine on kõige viimane, kuid vägagi oluline osa töö protsessis. Pole vaja riskida oma tööga ning tee köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Kas Sul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses! Loo oma visiitkaart – meie töötajad aitavad Sind vajadusel oma ideedega.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on kangas, millele on prinditud foto. Pildi võid välja valida ise ning selle seina panna. Fotolõuend näeb välja nagu see oleks päris maal.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, fotode printimine, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *