Jäädvusta enda sündmused ning loo üks kaunis kalender.

Miks mitte valmistada kalender lastelaste piltidega oma vanaemale? Ka fotoraamat on armas kingitus – saaksid iga kauni hetke juurde kirjutada mõni jutt, et pilt ehedam oleks.  Veebikauplus toodete seas on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid erisuuruses. Valik on lai, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal kampaaniahinnaga!

Kas Sina juba oled teadlik, et fototapeet on taas moes? Miks mitte kleepida läbi aegade armsaim pilt seinale, et seda iga päev jumaldada? Seinakleebised on väga ideaalne lahendus ühte tooni seinale. Disaini ise enda jaoks kleebised meie veebilehel!

Korralik magistritöö köitmine on viimane, kuid väga oluline samm töö valmimisel. Pole vaja riskida oma diplomitööga ning tee köitmine parima teenuspakkuja juures. Kas Teil kontoris hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses! Loo uus visiitkaart – meie eksperdid on abik Sulle vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on vahva idee, kuidas ruumile iseloomu lisada. Pildi võid valida ise ning selle seina riputada. Fotolõuend näeb välja nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa.

Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega- https://www.picturehappy.ee/et/canvas/

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *