Salvesta enda hetked ning telli üks kaunis kalender.

Kalender sobib ideaalselt kellelegi kingituseks – isal oleks kindlasti rõõm kauni kalendri üle. Teine nutikas mõte on fotoraamat, kuhu saab lisaks piltidele mõned oma mälestused lisada.  Internetipoe valikus on nii laua- kui ka seinakalendrid, kalendrid eridisainiga. Kalendrivalik on lai, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal kampaaniahinnaga!

Tõeline hitt on sellel aastal fototapeet!  Miks mitte kleepida läbi aegade kõige armsam pilt seinale, et seda päevast päeva jumaldada? Kui aga tunned, et see on Sinu jaoks liig, siis näiteks seinakleebised muudaksid toa huvitavamaks.  Muuhulgas on müügis kleebised ka firmaautodele ja muudele esemetele, mida saab täitsa ise kujundada.

Kui oled tudeng, siis on köitmine ilmselt Sulle tuttav teema. Ära riski enda tööga ning teosta köitmine usaldusväärse teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on praegu soodushinnaga. Kui aga Sul siiani puudub isiklik visiitkaart siis nüüd on kõige parem hetk selle loomiseks!

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on riidest materjal, millele on prinditud pilt. Foto võid valida ise ning selle seinale panna. Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, kingikviitrid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *