Salvesta oma hetked ning telli üks lõbus kalender.

Kalender sobib perfektselt kellelegi kinkimiseks – emal oleks kahtlemata rõõm sellise kalendri üle. Samuti fotoraamat on suurepärane kink – saad iga pildi juurde lisada tabav jutt, et pilt ehedam oleks.  Meie tootevalikus on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid erisuuruses. Leiad kindlalt endale vajaliku!

Tõeline hitt on sel aastal fototapeet, fotoraamatud!  Sul on võimalik printida fototapeediks foto oma perekonnast, lemmikloomast või loodusest. Seinakleebised on aga loomulik täiendus ühte tooni seinale. Kujunda ise endale kleebised meie veebilehel!

Kui oled tudeng, siis on köitmine arvatavasti Sul teemas. Parima hinna eest diplomitöö köitmine vaid meie e-poes! Kas Sinul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie juures! Loo äge visiitkaart – meie eksperdid on abik Sinule vajadusel oma nõuannetega.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud foto. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *