SUURIMA KAUBAVALIKUGA HOKIPOOD

Ole valmis – kaasahaarav hooaeg on taas algamas! Astu läbi, et teada saada, milliste toodetega kostitab Sind hokipood sel hooajal. Oleme hokikaupade turgu Eestis juhtinud juba pikki aastaid. Tahame oma klientidele pakkuda ainuüksi korralikku kaubavalikut. Meil on tõeliselt lai valik erisuguseid temaatilisi asju – astu läbi ja tutvu nüüd!

 

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Valikus on päris suur valik hokivarustust ainult professionaalsetelt brändidelt. Uisud, trenniriided, kotid, tarvikud, kepid – tutvu kõikide meie toodetega internetipoes! Panime kirja, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – laste ja täiskasvanute hoki kepid ja nende aksessuaarid. Filtri abiga saad valida vajalikke omadusi ning tutvuda valikuga. Kui soovid rohkem infot selle kohta, kuidas määratakse hokikeppide hind, siis hea meelega räägime sellest lähemalt.

Leia endale hoki kepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – kõiki uiske pakume erisuurustest ja ainult parimatelt kaubamärkidelt.  Jäähoki uisud asuvad rubriigi all. Filtri abiga saad mängida uiskude kvaliteediga ning valida just see kõige sobivam.  Uisutajale peavad uisud olema kvaliteetsed, et soodustada tulemusi ja mugavusetunnet. Pealekauba saaksid juurde muretseda samuti erinevaid tarvikuid, sh väravad.

 

RIIETUS

 

Väga vahvad riideesemed talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie klientide hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Soeta omale parimate omadustega stiilne nokamüts!

 

Teine popp kaup on hokisärgid. Kuuli prindiga või sportlikud – vali kõik omadused koos või eraldi. Alati saad olla kindel – ükskõik, mis valiku sa teed, on see kvaliteetne.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga raske meeskonnasport, siis on oluline, et jäähokivarustus oleks eriti kvaliteetne.  Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Toetame sind tooteinfo jagamisega, et lihtsustada ostlemist. Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikkuses väga palju detailsemad kui esmapilgul tunduda võib. Sirvi e-poodi või tule kohapeale!

Mida veel soovida kui uut varustust algavaks hooajaks?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *