On viimane aeg valmistuda tulevaseks jäähoki sessooniks.

Meie hokipood ootab uusi ja vanu sõpru kauplusega tutvuma. Oleme hokikaupade turgu Eestis juhtinud juba kaua aega. Tahame oma huvilistele pakkuda ainult korralikku tootevalikut. Meil on tõesti suur valik erisuguseid temaatilisi asju – tule ning tutvu nüüd!

TURVALINE VARUSTUS

 

Tootevalikus on väga mitmekülgne valik varustust ainult tuntud kaubamärkidelt. Uisud, trenniriided, kotid, kaitsed, kepid – tutvu kõikide meie toodetega e-poes (rulluisud lastele)! Edasi lugedes saate paremini aimu, milline hoki varustus on meie internetikaupluses saadaval.

 

HOKIKEPID

 

Erimõõtudes hokikepid – suurte ja väikeste hoki kepid ja nende lisatarvikud. Filtri abiga märgi endale sobivad kriteeriumid ning näed vastavat tootevalikut. Hokikeppide hind võib erineda sõltuvalt hokikepi firmas, suurusest ja muudest omadustest.

Soeta endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Meie esinduskaupluse kaubavalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Mõlemat tüüpi uisud on väga laias valikus ja erisuguste detailidega.   Jäähoki uisud leiad eraldi lehe all. Otsingufiltri abiga on võimalik mängida uiskude varustatavusega ning valida just see kõige parem.  Sporti tehes peavad uisud olema korralikud, et tagada tulemusi ja mugavusetunnet. Lisaks saaksid juurde soetada samuti erinevaid tarvikuid, sh väravad.

 

RIIETUS

 

Väga lahedad riideesemed talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie klientide hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Otsingufiltri abil saad valida nii suuruse, värvi kui ka brändi järgi.

 

Teine kuum kaup on hokisärgid. Valik on väga lai, kuid kõik hokitooted on ainult kõige parematelt kaubamärkidelt. Soeta korralikud ja hingavad särgid trenni tegemiseks või vahva joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida kanda vabal ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga raske sport, siis on tähtis, et jäähokivarustus oleks eriti kvaliteetne.  Kui soovid soetada tooteid garantiiga – vali meie hoki pood. Toetame sind vajaliku infoga, et leiaksid endale sobivaima asja. Mõistame, et erinevate asjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on arvukalt ning kõige teadmine ei ole võimalik.  Külasta internetipoodi või tule kohapeale!

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *