HOKIPOOD, KUST LEIAD SOBIVA HOKIVARUSTUSE

On õige hetk ette valmistada lähenevaks hoki sessooniks. Meie hokipood kutsub uusi ja vanu kliente tooteid vaatama. Loomulikult oleme toodete valiku mõttes juhtival kohal. Soovime oma huvilistele pakkuda ainult korralikku kaubavalikut. Hooaja algamise puhul on meil ka sooduspakkumisi – saa osa neist!

TURVALINE VARUSTUS

 

Kaubavalikus on üsnagi suur valik varustust ainult professionaalsetelt firmadelt. Uisud, riietus, kotid, tarvikud, kepid – vaata kõiki tooteid internetikeskkonnas! Oleme ette valmistanud ülevaate sellest, milline hoki varustus on meie e-kaupluses olemas.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/riietus

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – kõikidele vanusegruppidele hoki kepid ja nende lisatarvikud. Saad valida hokikepi vastaval enda soovidele – lemmik bränd ja värv. Kui sooviksid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, kuidas määratakse hokikeppide hind, siis meie meeskond seletab.

Osta endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused.  Jäähoki uisud leiad eraldi kategooria all. Otsingufiltri abiga on võimalik mängida uiskude kvaliteediga ning valida just see kõige parem. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal tähtsaim osa varustusest ja sellepärast on tähtis, et need oleks korralikud ja vastupidavad.  Internetipoest leiad samuti kõiksugused tarvikud, mida spordialal vaja võiks minna.

 

RIIETUS

 

Eriti lahedad riideesemed talviseks ja suviseks ajaks. Suvise kategooria alla kuuluvad samuti nokamütsid.  Kaubavalikusse olema pannud kõik kõvemad tegijad, seetõttu mütsid on eriti moekad. Otsingufiltri abil saad otsustada nii suuruse, värvi kui ka brändi järgi.

 

Teine kuum kaup on hokisärgid. Võimsa prindiga või hea hingavusega – vali kõik omadused koos või eraldi. Aga võid olla kindel – ükskõik, mis valiku sa teed, on see hea kvaliteediga.

 

TULE OSTLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga proovile panev spordiala, siis on tähtis, et varustus oleks võimalikult kvaliteetne.  Kui soovid osta tooteid garantiiga – vali meie hoki pood. Kui vaja saame nõustada ka sobiva varustuse leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikult väga palju detailirikkamad kui esmapilgul tundub. Vaata e-poodi või tule kohale!

Uus hooaeg – uus hokivarustus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *