SUURIMA TOOTEVALIKUGA HOKIPOOD

On kõige õigem aeg teha ettevalmistusi algavaks jäähoki hooajaks. Meie hokipood kutsub kõiki huvilisi kauplusega tutvuma. Oleme hokitarvete turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Soovime headele klientidele pakkuda vaid usaldusväärset kaubavalikut. Kaupluses on tõeliselt suur valik erisuguseid kaupasid – sisene veebikeskkonda ning vaata kohe!

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

Valikus on üsnagi suur valik varustust vaid professionaalsetelt brändidelt. Meie varustuse seas on uisud, kepid, rõivad ja aksessuaarid – kõik, mida hokimänguks vajad. Edasi lugedes saate paremini aimu, milline hoki varustus on meie e-kaupluses saadaval.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kaitsed/kuunarnukikaitsmed

HOKIKEPID

 

Erimõõtudes hokikepid – kõikidele vanusegruppidele hoki kepid ja nende lisatarvikud. Otsingufiltri abil märgi endale sobivad kriteeriumid ning näed vastavat tootevalikut. Hokikeppide hind sõltub suures osas sellest, mis omadusi sa neis otsid.

Kiika meie e-poodi ja ehk saad endale uue ja ägeda hokikepi!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – kõiki uiske pakume erisuurustest ja ainult parimatelt kaubamärkidelt.  Jäähoki uisud asuvad rubriigi all. Otsingufiltri abil saad mängida uiskude kvaliteediga ning leida just see kõige sobivam.  Jääspordis peavad uisud olema heakvaliteedilised, et tagada tulemusi ning mugavust. Lisaks saaksid juurde osta samuti erinevaid tarvikuid, sh uisukotid, terad ja terahoidjad.

 

RIIETUS

 

Eriti lahedad riided talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie püsiklientide hulgas. Kaubavalikusse olema pannud kõik kõvemad tegijad, seega mütsid on vägagi stiilsed. Kodulehe filtri abiga saad otsustada nii suuruse, värvi kui ka firma järgi.

 

Ka hokisärgid kuuluvad suve hooaja riietuse rubriigi hulka.  Võimsa prindiga või hea hingavusega – vali kõik omadused koos või eraldi. Alati saad olla kindel – ükskõik, mis valiku teed, on see hea kvaliteediga.

 

TULE OSTLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga proovile panev spordiala, siis on tähtis, et varustus oleks eriti kvaliteetne.  Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Vajadusel saame nõustada ka parima varustuse leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikult väga palju üksikasjalikumad kui alguses tunduda võib. Sirvi e-poodi või tule kohale!

Uus hooaeg – uus varustus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *